Očistite svoj domov

Urobili sme si malý prieskum po Slovensku, kde je ideálne stráviť dovolenku alebo predlžený víkend. Našli sme ubytovanie Poprad. Toto mesto je skvelo situované na rôzne výlety, relax, zábavu, kultúru a históriu. Predstavte si sadnúť si na gauč a len v pokoji čítať knižku pri pukajúcom ohni v krbe. Ak premýšľate nad tým, čo vás čaká v najbližších týždňoch prečítajte si mesačný horoskop pri šálke dobrého čaju. Ak sa cítite unavení a máte pocit, že sa okolo vás zhromažďuje negatívna energia, máme pre vás pár trikov, ako zahnať zlu energiu z bytov a domov.

Existuje mnoho spôsobov, ako sa vysporiadať s potenciálne negatívnou energiou. Odporúča sa vykonať vyčistenie priestoru po intenzívnej negatívnej udalosti, ako je napríklad rozvod alebo kúpa nového domu od rozvedeného páru.

Vyberte si dobrý čas

Myslite na dobré načasovanie, naplánujte a pripravte sa na očistu priestoru. Nájdite najlepší deň a čas, kedy nebudete rušení. Optimálny čas pre očistu priestoru je medzi 11:00 a 13:00. Nezačínajte neskôr ako o 15:00.

Čo budete potrebovať

Sviečky: najmenej jedna na každú izbu

Hudba: povznášajúca, uzdravujúca, meditačná

Zvony: v ideálnom prípade dva alebo tri s rozdielnou rezonanciou

Šalvia: vonná tyčinka je ideálna, môže tiež fungovať sprej esenciálneho oleja

Éterické oleje: levanduľa, mäta, citrónová tráva

Vysoko energetické položky: čerstvé kvety, kryštály

Majte dobrú energiu.

Uistite sa, že sa cítite vyvážení, uistite sa, že vaša energia je pokojná a jasná. Uvidíte, čo vám najviac vyhovuje, aby ste sa dostali do správnej energie. Môže to byť skorá ranná prechádzka v lese alebo jóga. Osprchujte sa tesne pred čistením priestoru a nezabudnite mať čisté oblečenie.

Zapnite hudbu a do každej miestnosti vložte najmenej jednu sviečku. Pokúste sa vnímať energiu v každej miestnosti a pripojte sa k nej. Môžete tiež ísť do každej miestnosti a pomocou vonnej paličky šíriť jemnú vôňu. Uistite sa, že máte otvorené aspoň jedno okno, aby mohla odchádzať negatívna energia a vstúpiť nová energia.

Získajte pocit dobrej energie

Vyhrňte si rukávy a postupujte takto. Začnite pri hlavných dverách a pohybujte sa v smere hodinových ručičiek, silno tlesknite do každého rohu vo vašom dome. Tlesknite od najnižšej úrovne po najvyššiu. Budete cítiť obrovský rozdiel v kvalite energie, pretože zvuk tlieskania sa bude líšiť v závislosti od nahromadenej energie.

Nezabudnite na žiadne rohy vo vašom dome a nezabudnite tlieskať, ako je potrebné; niektoré rohy domu si budú vyžadovať viac času. Pokračujte v tlieskaní, až kým nebudete cítiť zreteľný rozdiel vo zvuku. Po dokončení si umyte ruky až po lakte v studenej vode.

Na očistenie zvyškov energie používajte šalviu. Dávajte pozor, aby ste neznečistili váš nábytok, alebo podlahu, majte na pamäti, že popol môže spáliť látku alebo mierne poškodiť podlahy.

Vyberte si najlepšie oleje z toho, čo máte k dispozícii. Esenciálne oleje rozstrekujte po celom dome, najmä v rohoch.

Zvuky na zvončeky

Ak ste sa rozhodli používať zvončeky, teraz je čas zazvoniť na najhlbší zvon do každého rohu a pomaly čakať, až zvuk prenikne do priestoru. V každom rohu môžete zvoniť niekoľkokrát rovnakým spôsobom v smere hodinových ručičiek. Potom použite ďalší zvonček s vyššou vibráciou rovnakým spôsobom a počkajte, kým sa zvuk úplne nerozpustí, kým znova zazvoníte. Zhlboka sa nadýchnite a pomaly zazvoňte na najvyšší tón zvončeka. Toto je čas zamerať sa na šírenie dobrých prianí pre váš domov a jeho naplnenie pozitívnou energiou.

Záver

Stačí byť v tomto očistenom priestore a uvidíte, čo ešte príde. Možno vaša obývacia izba potrebuje viac pozornosti. Ak je všetko v poriadku, urobte si čaj a užite si dobre vykonanú prácu.

Je v poriadku, ak máte pocit, že budete musieť čoskoro urobiť ďalšiu očistu. Znova pokojne experimentujte a vyskúšajte toľkokrát, koľkokrát si myslíte, že je potrebné vyčistiť priestor. Po viacnásobnom vyčistení priestoru budete mať väčšiu dôveru.