Láska na slepo

Láska na slepo

Boli ste už niekedy na rande na slepo? Mne sa to raz podarilo a bola to najlepšia skúsenosť aká ma v živote stretla. Mám vďaka nej milujúceho manžela, dve deti  a to tretie na ceste.

Dovŕšila som práve 24 rokov, bola som čerstvou absolventkou Vysokej Školy a prijali ma na vysnenú pozíciu do vysnenej firmy, všetko mi fungovalo presne podľa mojich predstáv akurát pán Božský sa stále nie a nie ukázať… V jeden večer, keď som si tak bezcieľne blúdila internetom, ma napadlo založiť si účet na zoznamke. Prečo nie? Hovorím si. Treba si ísť tomu šťastíčku trošku oproti. Pár minút potom ako som si založila profil mi prišla prvá správa. Jej odosielateľ mal anonymný profil bez fotky a akéhokoľvek textu. V správe stálo „Tieto zoznamky stoja za nič. Poď zajtra na prechádzku pod hrad a keď so mnou vydržíš až do večere, pozývam ťa kam nás nos povedie…“ Povedala som si, prečo nie. Nič za to nedám. Je síce možné, že to bude úplný čudák viesť divné rozhovory na témy ako sú to najlepšie náradie pre domáceho kutila alebo sieťové prvky modernej doby, ale prinajhoršom sa proste rozlúčime a už nikdy sa nemusíme stretnúť.

Hneď na druhý deň sme sa stretli pred hradom. Páčil sa mi od prvej chvíle. Bol neuveriteľne vtipný, galantný, pozorný, vnímavý  a hlavne sme sa mali o čom rozprávať celých 5 hodín. Vo veľa veciach sme si boli veľmi podobný a v iných zas  zaujímavo odlišný.

Na druhý deň sme si celý písali a na tretí sme sa znova stretli a stretávame sa dodnes. Po troch rokoch ma požiadal o ruku a dnes už tvoríme krásnu skoro 5člennú rodinku. Sme dôkaz toho, že láska na vás čaká na tých najmenej očakávaných miestach a že tie zoznamky predsa len majú niečo do seba.