Hravá detská izba pre najmenších

Kde inde ako v detskej izbe sa môžeme vyblázniť na dekoráciách a dopriať našim najmenším priestor pre ich kreativitu. Prinášame niekoľko nevšedných tipov, ako ich kráľovstva spestriť a vytvoriť hravú detskú izbu.

ROZPRÁVKOVÁ ÚCHYTKA

Stačí napríklad netradičné úchytka na nábytkových dvierkach a izba ihneď získa iný rozmer. Objavili sme novú kolekciu úchytiek špeciálne upravených do detských izieb. Zodpovedajú nielen vzhľadom, ale aj prevedením. Pevná konštrukcia úchytky je obalená mäkkou gumou, ktorá minimalizuje nebezpečenstvo úrazu, ak na ňu dieťa spadne, alebo do nej narazí. Gumový materiál je samozrejme hygienicky nezávadný, odolný a umývateľný.

TIP: Pozrite si moderné a dizajnové detské izby vhodné aj pre tých najmenších.

ODOLNÝ OBRÁZOK NA SKRINKE

Do detského teritória patria farby, obrázky, plagáty … Ak ich chcete mať aj na detskom nábytku, potom existuje možnosť ich natlačiť na povrch a špeciálnymi technológiami vytvrdnúť, aby bol maximálne odolný voči oderu a mechanickému poškodeniu. Výhodou je, že si motív môžete vybrať sami, a to dokonca aj z vlastného pera. Najväčšia potlačiteľná plocha jedného kusu je 2 x 3 metre. Celková plocha zostavy skladajúci sa z viac kusov však môže byť prakticky neobmedzená.

POMAĽOVANÉ SKLO

Ak zvolíte na dvere k detskej izbe sklo, potom by rozhodne malo byť zo špeciálne kaleného-tvrdeného bezpečnostného skla. To totiž vydrží bežné nárazy. A ak nechceme číre prevedenie, čo je mimochodom z bezpečnostného hľadiska praktické, potom je možné zvoliť variantu Grafoskla – teda skla s grafickým motívom. Okrem toho, že ním priestor v izbe oživíte, nemusíte sa báť poranenia, sklo sa totiž nevysype.

TABULE

Dvere môžu slúžiť aj na účely, na ktoré pôvodne neboli stvorené. Zbožňujú vaše deti kreslenie kriedami po tabuli? Ako tabuľa im môže poslúžiť plocha dverí, ktorá by inak ostala nevyužitá. Výborný nápad, ku ktorému sa dodávajú naviac aj výklopné lišty pre odloženie kried.

Páčil sa vám tento PR článok? Vyskúšajte copywriting od TEXTO.